<

Septylion Sp. J. - EATON - Power Advantage Partner Certifacate

Septylion Sp. J. jest partnerem firmy EATON na poziomie EATON - Power Advantage Partner Certifacate


Informujemy, że z dniem 8 czerwca 2011r Septylion Sp. J spełniła wszystkie wymagane kryteria i uzyskała status partnerski firmy EATON w stopniu: EATON Power Advantage Partner Certificate Od teraz jesteśmy firmą z uprawnieniami do sprzedaży, instalacji oraz udzielania wsparcia odnośnie rozwiązań firmy EATON w Polsce.

 
Eaton to globalny dostawca kompletnych rozwiązań do kontroli jakości zasilania i zarządzania zasilaniem, które gwarantują najwyższą niezawodność wymaganą przez współczesną gospodarkę cyfrową. Oferując najszerszą na rynku gamę produktów i usług, Eaton integruje pełną linię urządzeń i zapewnia spójne rozwiązanie.


 

Ochrona zasilania dla domowych i biurowych
urządzeń komputerowych

- UPS Eaton 3S pomaga w ochronie urządzeń komputerowychw przypadkach codziennych zdarzeń, takich jak wyładowania atmosferyczne, burze, przeciążenia sieci energetycznej, a także nieprzewidziane awarie wyłączające zasilanie bez ostrzeżenia.

- W przypadku całkowitego zaniku zasilania, jednostka  zapewnia wystarczający czas podtrzymania bateryjnego przez większość przerw w dostawie prądu.

- Chroni linie telefoniczne, Internetowe i Ethernetowe przed pojawiającymi się od strony wtórnej przepięciami elektrycznymi.

- Oprogramowanie zamykające umożliwia automatyczne zapisanie pracy i zamkniecie aplikacji bez utraty jakich - kolwiek danych. Jak tylko zasilanie zostanie przywrócone, praca może być kontynuowana, dokładnie w miejscu, w którym została przerwana.

Wyjątkowa wydajność, możliwości zarządzania i pomiaru dla managerów IT

- Nowy graficzny wyświetlacz LCD dostarcza informacji o statusie i pomiarach UPS na jednym ekranie (w siedmiu językach). Łatwa możliwość konfiguracji poprzez przyciski nawigacyjne.

- 5PX może osiągać sprawność do 99%, redukując koszty chłodzenia i pobieranej energii.

- Nowość na rynku: 5PX może mierzyć zużycie energii. Wartości kWh mogą być monitorowane przy użyciu LCD  albo pakietu oprogramowania Eaton Intelligent Power ®

- 5PX jest dostępny w uniwesalnej wersji stelażowo/wieżowej – podstawki i szyny montażowe są dostarczane ze wszystkimi modelami bez dodatkowej opłaty.

Rozwiązanie dla małych, średnich centrów danych itp.

- Technologia podwójnej konwersji. Eaton 9PX nieprzerwanie monitoruje warunki zasilania oraz reguluje wartości napięcia i częstotliwości.

- Przy sprawności do 95% w trybie online i 98% w trybie podwyższonej sprawności, 9PX zapewnia najwyższy poziom wydajności w swojej klasie redukując koszty pobieranej energii.

- Przy współczynniku mocy 0,9 UPS 9PX dostarcza 28% więcej mocy niż inne zasilacze w tej klasie. Zasila więcej serwerów niż inne zasilacze o podobnej mocy znamionowej w VA i o mniejszych współczynnikach mocy.

- Posiadając uniwersalną obudowę RT (stelażowo/wieżową), 9PX jest najbardziej kompaktowym rozwiązaniem w swojej klasie i dostarcza moc do 5400 W zajmując wysokość tylko 3U oraz moc 10 kW tylko w 6U.

 


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie za pomocą poczty elektronicznej. Dane teleadresowe dostępne są w dziale KONTAKT

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u